Rozwiązania dla firm produkcyjnych

 Usprawniaj procesy produkcyjne w swojej firmie

AUTOMATYZACJA I INTEGRACJA SYSTEMÓW PRODUKCYJNYCH Z SYSTEMEM ZARZĄDCZYM

SAP Business One posiada wszechstronne rozwiązania dla firm produkcyjnych zapewniające dokładne informacje w czasie rzeczywistym potrzebne do skutecznego prowadzania codziennych operacji. Różnorodność branż wykorzystujących SAP Business One jest nieograniczone. Od przemysłu drzewnego, metalowego, chemicznego i meblowego po przemysł motoryzacyjny, maszynowy.

WAŻNIEJSZE FUNKCJONALNOŚCI DLA PRODUKCJI

 Zarządzanie magazynem i zapasami przy użyciu różnych modeli wyceny kosztów. Mozna też rejestrować na podstawowe dane na temat danej pozycji w oparciu o różne jednostki miar i cen.

Zarządzanie lokalizacjami składowania w magazynach – zarządzanie zapasami w wielu magazynach poprzezpodzielenie każdego na kilka podstref, wytyczenie zasad alokacji, optymalizację przepływu zapasów i skrócenie czasu
Odbiór towarów i kontrola wydawania – rejestracja przyjęć i wydania towarów; śledzenie lokalizacji zapasów i transfery;aktywacja zlecenia wysyłki, dostawy i inne; przeprowadzanie spisów Inwentarzowych i zliczenia cykli dostaw.
Produkcja i planowanie zapotrzebowania Materiałowego – tworzenie i zarządzanie wielopoziomowymi drzewami wyrobu (BOM),wystawianie i zatwierdzanie zleceń produkcji ręcznie lub przez rozliczanie wsteczne (backflush), globalna obsługa cen dla BOMów.
Sprawne raportowanie – generowanie raportów z aktualnych danych i wyświetlanie ich w różnych formatach lub na różnych panelach graficznych.