Rozwiązania szyte na miarę

 

KOMPLETNE ROZWIĄZANIA BRANŻOWE

SAP Business One został zaprojektowany pod kątem maksymalnej elastyczności.

Bez względu na to, czy system zostanie zainstalowany w siedzibie firmy czy w chmurze, mogą Państwo uzyskać dostęp do niego w dowolnym momencie i miejscu, z dowolnego urządzenia mobilnego.

SAP Business One działa zarówno na platformie SAP HANA? jak i Microsoft SQL, dlatego mogą Państwo wybrać tę, która najlepiej pasuje do Państwa firmy.

W miarę rozwoju procesów i organizacji można dostosowywać i rozszerzać SAP Business One w celu jego adaptacji do zmieniających się potrzeb.

 

%

Firmy produkcyjne

%

Firmy usługowe

%

Portale b2b i e-commerce

%

Projekty i rozwój aplikacji

     Modułowa struktura SAP Business One wraz z nieograniczonymi możliwościomami rozszerzania jego funkcjonalności oraz integracji z innymi systemami sprawia, że stał się rozwiąznaiem globalnym nie tylko dla małych i średnich firma z amibcjami rozwoju, ale też reagujących na coraz szybsze zmiany dużych firm i korporacji. 

PEŁNA KONTROLA NAD FINANSAMI 

    SAP Business One oferuje kompletny zestaw narzędzi pomocnych w zarządzaniu i usprawnianiu operacji finansowych. Automatyzuje codzienne zadania księgowości, takie jak prowadzenie księgi głównej i dzienników, wspomaga obliczenia podatkowe oraz umożliwia transakcje w wielu walutach.
W programie można prowadzić wszelkie operacje bankowe, takie jak przetwarzanie wyciągów bankowych i płatności, czy uzgadnianie kont. Mogą Państwo również zarządzać przepływami pieniężnymi, śledzić wykonanie budżetu i porównywać wartości rzeczywiste z zaplanowanymi, aby sprawdzić bieżącą sytuację firmy. Integrując operacje finansowe w czasie rzeczywistym z innymi procesami biznesowymi, takimi jak kupno i sprzedaż, mogą Państwo przyspieszyć realizację transakcji i uzyskać lepszy wgląd w przepływy pieniężne.

PRZEJRZYSTA PRODUKCJA I STANY MAGAZYNOWE

   SAP Business One dostarcza dokładne informacje o przychodzących i wychodzących dostawach, zapasach i lokalizacji produktów. Mogą Państwo wycenić zapasy za pomocą stałych cen ewidencyjnych, średniej ważonej, FIFO i innych metod, a także monitorować poziom zapasów, śledzić transfery i aktualizować zapasy w czasie rzeczywistym, sprawdzać dostępność oraz zarządzać cenami standardowymi i specjalnymi. System pozwala również na przyznawanie rabatów ilościowych, kwotowych lub klienckich, oraz
na tworzenie raportów, które będą uwidaczniać skutki ich zastosowania.

ZADOWOLENI KLIENCI DZIĘKI NARZĘDZIOM WSPIERAJĄCYM OBSŁUGĘ,  KONTROLĘ POSPRZEDAŻOWĄ I SERWISOWĄ

   Aby odnieść sukces, ważne jest zdobywanie nowych klientów, ale równie istotna jest maksymalizacja relacji z klientem. SAP Business One oferuje narzędzia, które pomogą Państwu efektywnie zarządzać całym procesem sprzedaży i współpracą z klientem ? od pierwszego kontaktu, przez finalizację
sprzedaży, po obsługę posprzedażną i wsparcie serwisowe. Jego zintegrowana funkcjonalność zapewnia pełny przegląd obecnych i potencjalnych klientów, dzięki czemu można lepiej zrozumieć i zaspokoić ich potrzeby. Dzięki temu można przyciągnąć potencjalnych klientów, zwiększyć sprzedaż
i rentowność oraz zwiększyć zadowolenie klienta.

ZINTEGROWANE PLANOWANIE ZASOBÓW DLA FIRM PROJEKTOWYCH INŻYNIERYJNYCH I BUDOWLANYCH 

   Firmy funkcjonujące w modelu projektowym stoją wobec  ciągłych wyzwań: problemy związane z ograniczonymi zasobami, zarządzanie podwykonawcami, zmiany w zakresie projektu, w czasie realizacji zadań oraz brak widoczności danych, co w rezultacie prowadzi do nadmiernie długiego czasu lub przekroczenia budżetu. SAP Business One oferuje odpowiednie narzędzia do zarządzania projektami już od etapu składania oferty i stanowi  kluczowe narzędzie zwiększające rentowność firmy. Śledzenie postępu prac i kosztów, rejestrację protokołów, kosztorysowanie i budżetowanie to  funkcjonalności nieodzowne w firmach projektowych. 

POTĘŻNE MOŻLIWOŚCI ANALITYCZNE I GENEROWANIA RAPORTÓW 

W BUSINESS INTELLIGENCE

   SAP Business One oferuje potężne narzędzia do analiz i raportowania. Obejmują one w pełni integrowaną wersję SAP Crystal Reports? dla SAP Business One, dzięki czemu mogą Państwo zbierać dane z wielu źródeł i generować aktualne i dokładne raporty na podstawie danych z całej firmy. SAP Crystal Reports jest zintegrowany z Microsoft Office i pozwala wybrać spośród różnorodnych formatów raportów oraz kontrolować dostęp do wyświetlanych informacji. Dzięki opcjonalnej analityce opartej na SAP HANA, SAP Business One tworzy analizy i raporty korzystając z potężnej mocy obliczeniowej technologii HANA. Zyskują Państwo dostęp w czasie rzeczywistym do predefiniowanych kokpitów i raportów, jak również do narzędzi zwiększających wydajność, wspierających podejmowanie decyzji. 

KONTROLA ZAKUPÓW I STANÓW MAGAZYNOWYCH

   W każdej małej firmie potrzebne jest systemowe podejście do zarządzania procesem zaopatrzenia, od wysyłania zapytań ofertowych do dostawców po sporządzanie zamówień i realizację płatności. SAP Business One umożliwia pełne zarządzanie cyklem od zamówienia do zapłaty ? obejmuje to
przyjęcia towaru, faktury, zwroty i płatności. Zintegrowane narzędzia raportowania pozwalają łatwo porównać dostawców i ceny w celu wynegocjowania lepszych ofert i wygenerowania oszczędności.

CZEKAMY na Twoje pytania !

Daj nam znać jakiej informacji czy pomocy potrzebujesz, a jeden z naszych konsultantów wkrótce się z Tobą skontaktuje .